top of page

Marzenia

"Sam tworzysz teraźniejszość- tym, w co wierzysz; przeszłość -tym, co pamiętasz, przyszłość- tym, co sobie wyobrażasz..."


Gordana Biernat


Świat pędzi nieustannie do przodu, chwile napełniają się chaosem zdarzeń. Młody człowiek nie zawsze potrafi odnaleźć się w sytuacji, która niejako sama na niego wpływa, czasami bez jego pozwolenia.


Łatwo się w tym wszystkim pogubić. Warto wtedy uświadomić sobie, co jest dla Ciebie w życiu najważniejsze. To stanie się punktem odniesienia do wszystkiego, co się w życiu zdarza.


Nie jesteś w stanie zmienić tego, co było wczoraj...jesteś jedynie odpowiedzialny za to, co TERAZ zrobisz ze swoimi doświadczeniami/wspomnieniami. Możesz również już dzisiaj kreować to, co będzie jutro, za chwilę.


Zastanów się, co jest dla Ciebie najlepsze, kiedy czujesz się ze sobą dobrze, jakich ludzi lubisz spotykać? Z kim czujesz się dobrze....?


Pamiętaj, "że nic nie jest wyryte w kamieniu na wieki. Wszystko nieustannie porusza się w ciągłym procesie tworzenia". To od Ciebie zależy, jak zaprojektujesz swój kolejny wymarzony dzień.


Zacznij od zrobienia poniższego ćwiczenia. Możesz go wykonywać regularnie. Raz na tydzień, raz na miesiąc lub raz na rok. Ważne byś swoją uwagę skupił na swoich marzeniach.


Pełną wersję ćwiczenia znajdziesz tutajbottom of page